Doprava

Způsoby dodání

Přepravní služba Geis - Česká Republika
  • Doručení zásilky můžete očekávat následující pracovní den po expedici zboží z naší strany. V případě, že vás řidič přepravní služby nezastihne na adrese dodání, kontaktuje Vás na uvedeném telefonním čísle nebo se pokusí o další doručení následující den. Při opětovném neúspěchu doručení se Vaše objednávka vrácí zpět k nám.
  • Doručení probíhá nejčastěji mezi 8. a 16. hodinou, proto je nutné zajistit v této době přítomnost oprávněné osoby na adrese dodání.

 

Česká Pošta - Česká Republika
  • Doručení zásilky můžete očekávat následující pracovní den po učinění objednávky. V případě, že vás řidič České Pošty nezastihne na adrese dodání, uloží zásilku na nejbližší poště, kde si ji můžete během následujících 7 dní vyzvednout. Pokud tak neučiníte, vrátí se zásilka zpět k nám.


Osobní odběr - Zásilkovna.cz
    • Zásilku si můžete vyzvednout na výdejních místech Zásilkovna.cz po celé ČR. (Více jak 500 výdejních míst) Doručení zásilky můžete očekávat následující pracovní den po učinění objednávky.
Osobní odběr - prodejna Kravaře
    • Zásilku si můžete vyzvednout osobně na prodejně v Kravařích
Vyjímky v přepravě
 Zahradní domky, pískovište - nelze zaslat pomocí Zásilkovna.cz a Česká pošta a Geis. Zasílají se specializovanou přepravní službou TOPTRANS. Doprava je kalkulována individuálně. O této skutečnosti  ceně dopravy budete vždy informování před expedicí Vaší zásilky.