Lenovo VR Glasses V200, White

Doprava zdarma

Brýle Lenovo VR Glasses V200 pro virtuální realitu s vysoce kvalitní optikou se zrakovou korekcí. VR brýle Lenovo je možné použít se smartphone s OS Android, velikostí displeje 5–6" a gyroskopem. Těšit se můžete na špičkovou kvalitu obrazu a dokonalý požitek bez pocitů únavy.

Celý popis
Výrobce Lenovo
Záruka 24 měsíců
330 Kč
272,71 Kč bez DPH
 Skladem na prodejně – vyřízeno obvykle ihned
×

V době, kdy vrcholí boom virtuální reality a cena tradičních VR brýlí od firem Oculus a HTC je stále příliš drahá, je poměrně jednoduchou volbou řady nadšenců sáhnout po brýlích bez displeje, jejichž cena se pohybuje v řádu stovek. Motorem i obrazovkou takových brýlí se poté stávají smartphony, což je více než praktické řešení, díky kterému si lze snadno užít virtuální realitu a pokochat se hrami, videi i ostatními zážitky. Ty lze stahovat, mnohdy i zdarma, z online obchodů pro platformy Android i iOS a jejich dostupnost je tak takřka na dosah ruky. Je tedy logickým řešením, že řada výrobců mobilních telefonu připravuje takovéto brýle pro své smartphony a snaží se tak maximálně využít jejich potenciálu. Pozadu nezůstává ani společnost Lenovo, která představuje své 3D brýle V200.

Asi jednoznačnou předností virtuálních brýlí Lenovo je jejich optimalizace pro telefony dané značky, jako je P2 nebo série K6 a K5. Máte tak jistotu, že vaše smartphony využijí vše, co si brýle pro své uživatele přichystaly. Kromě příjemného designu, který je viditelný už na první pohled se navíc brýle mohou pochlubit i kompaktní velikostí, nízkou váhou a tedy i pohodlným nošením i po delší dobu.

Internetové obchody Google Play a iTunes jsou dnes již plné nejrůznějších titulů pro virtuální realitu. Stačí si jen vybrat, zda máte náladu na nenáročné prozkoumávání mořského dna, hektickou jízdu ve formuli či hororovou adventuru. Stačí si jen stáhnout vybranou hru, nasadit brýle a ponořit se do velkolepého zážitku z virtuální reality.